Tahan aidata kaasa ja anda tagasi ühiskonda, et meie laste tulevik saaks parem ja turvalisem.

Hea lugeja

Ma loodan, et sinul ja sinu perel läheb hästi ja te saate olla koos nendega, kes on teile kõige kallimad. See on suur väärtus ja parim, mis meile on osaks saanud – olla ühenduses oma lähedastega. See on üks põhjustest, miks olen otsustanud kandideerida Riigikokku: et seista perede ja laste õiguste eest, et meil oleks turvaline ja kindlates kätes Eesti ka tulevikus.

Elame muutlikul ja pöördelisel ajal. Euroopas üha suurenev energiakriis on ärevust tekitav. Ukrainas toimuv on ebaõiglane ja haavanud meie kõigi turvatunnet. Maailm on viimaste aastatega palju muutunud, mistõttu on üha olulisem tark valitsemine ja targad otsused.

Ma olen laste ja peredega töötanud alates 2001. aastast. Olen pedagoogilise kõrgharidusega ning täiendanud ennast mitmel tasandil, eelkõige kuidas toetada inimeste, perekondade ja töökeskkonnas spetsialistide vaimset tervist. Praegu õpin riigiteaduste magistriõppes.

Olen kolme poja ema ja meie pere lemmikuks on armas koerapreili. Olen töötanud õpetaja, abivallavanema ning perepoliitika nõunikuna. Ma olen arendanud raseduskriisi nõustamise teenust ja peredele pakutavaid tõenduspõhiseid ennetavaid koolitusprogramme ning koordineerinud üle Eesti pakutavat psühhosotsiaalset töökeskkonda toetavat teenust sotsiaalvaldkonnas.

Praegu töötan selle kallal, et aidata rakendada valdkondadeüleselt rahvusvahelist funktsioneerimisvõime klassifikatsiooni. Minu jaoks on alati olnud oluline eneseareng ja tähenduslike tegevuste, sh töö tegemine, sest usun, et kõik saab alguse väikestest sammudest ja meist igastühest. Kui kõik meie ümber teeksid enda osa, siis see muudaks palju. Mina annan enda panuse ja olen selles protsessis, et aidata kaasa ja anda tagasi ühiskonda, et meie laste tulevik saaks parem ja turvalisem.