Haabersti, Põhja-Tallinn ja Kristiine

Kindlates kätes Eesti

Targad ja tulevikku vaatavad otsused on Eesti kriisidest alati tugevamana välja toonud. Tegutseme üheskoos Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine meeskonnaga, et hoida Eestit kindlates kätes ning tagada, et igal inimesel oleks võimalik väärtustada kõiki neid vabadusi, mille eest Ukraina praegu võitleb. Meie mets, meie loodus, meie vabadus ja suurim vara – iseseisev riik – on kindlalt hoitud.

Reformierakonna kindlakäelisel juhtimisel püsib Eesti koos sõprade ja liitlastega läänelikus väärtusruumis, kus kehtib sõnavabadus ning kõigil on võrdsed võimalused ja õigused.

Kristo Enn Vaga: peame tegema kõik, et Putini sõjamasinistid olümpiale ei saaks

16. veebruar 2023

Rahvusvahelise Olümpiakomitee president Thomas Bach ütles Venemaa ja Valgevene sportlaste võimalikust osalemisest Pariisi olümpiamängudel rääkides, et ajalugu näitab, kes teeb rahu jaoks rohkem. Rahvusvahelise spordiorganisatsiooni juhina võiks ta ajaloost muidugi teada, kuidas autoritaarsed režiimid rahvusvahelist sporti poliitilistel eesmärkidel kasutavad.

Loe veel

Pärtel-Peeter Pere: uus tramm jätab reisija külma kätte. See võib väga kalliks maksma minna

13. veebruar 2023

Vanasadama trammiliini raha oleks saanud palju tulemuslikumalt ära kasutada. Kahtlemata on investeeringud ühistransporti head, kuid nagu igal pool ja alati on küsimus, kui mitu me iga investeeritud euro kohta tagasi saame? Esmalt heast.

Loe veel