Mustamäe ja Nõmme

Kindlates kätes Eesti

Targad ja tulevikku vaatavad otsused on Eesti kriisidest alati tugevamana välja toonud. Meie Mustamäe ja Nõmme tugev meeskond teab, et peame tegutsema üheskoos liitlastega kindlalt Euroopa Liidus ja NATOs. See tagab, et igal inimesel on võimalik väärtustada kõiki neid vabadusi, mille eest Ukraina praegu võitleb. Meie mets, meie loodus, meie vabadus ja suurim vara – iseseisev riik – on kindlalt hoitud.

Reformierakonna kindlakäelisel juhtimisel püsib Eesti koos sõprade ja liitlastega läänelikus väärtusruumis, kus kehtib sõnavabadus ning kõigil on võrdsed võimalused ja õigused.

 

Maris Lauri: kui inimesel on vaja lasteaiakohta, siis raha vanematele andmine seda ei lahenda

27. jaanuar 2023

Ohjeldamatu ja sihitu toetuste jagamine viib tõesti eelarve puudujääki ja lõpuks maksude tõstmiseni. Lõpuks on eelarve puudujääk nii suur.

Loe veel

Õnne Pillak: haigus- ja hooldushüvitise maksmine tuleb muuta peresõbralikumaks

20. jaanuar 2023

Riigikogu sotsiaalkomisjoni liige Õnne Pillak tegi tervise- ja tööminister Peep Petersonile ettepaneku muuta haigus- ja hooldushüvitise maksmise tingimusi selliselt, et peale vanemahüvitist tööle läinud lapsevanematele hakataks seda alates järgmisest aastast maksma vanema tegelikku sissetulekut arvestades. „Hetkel kehtiva korra järgi makstakse vanemahüvitiselt naasnud lapsevanemale haigus- ja hooldushüvitist miinimumpalga järgi.

Loe veel