Järva- ja Viljandimaa

Kindlates kätes Eesti

Targad ja tulevikku vaatavad otsused on Eesti kriisidest alati tugevamana välja toonud. Meie Järva- ja Viljandimaa meeskond on veendunud, et peame tegutsema üheskoos liitlastega kindlalt Euroopa Liidus ja NATOs. See annab meile kindluse, et igal inimesel on võimalik väärtustada kõiki neid vabadusi, mille eest Ukraina praegu võitleb. Meie mets, meie loodus, meie vabadus ja suurim vara – iseseisev Eesti riik – on kindlalt hoitud.

Reformierakonna kindlakäelisel juhtimisel püsib Eesti koos sõprade ja liitlastega läänelikus väärtusruumis, kus kehtib sõnavabadus ning kõigil on võrdsed võimalused ja õigused.

Jürgen Ligi: energeetikas ja hindades on vastuseid rohkem kui küsimusi

25. jaanuar 2023

PUTINI meetod Euroopas pole enamasti sõda, sest Euroopa Liidu ja NATO vastu ta nii ei saa. Enamikus on see olnud energiasõltluse ehitamine, riikide koostöö õõnestamine, vastuolude, valeinfo ja umbusu levitamine.

Loe veel

Jürgen Ligi: komistuskivid eestikeelsele haridusele üleminekul on olnud suured

18. jaanuar 2023

On paras müsteerium, kuidas riik, kes oma mõtteks nimetab eesti keele säilitamist, on olnud nii pühendunud venekeelsele haridusele. Eelmised viis aastat olid selles lausa piinlikud ja väärivad eraldi ülevaatamist.

Loe veel