Kindlates kätes Eesti

Targad ja tulevikku vaatavad otsused on Eesti kriisidest alati tugevamana välja toonud. Meie Järva- ja Viljandimaa meeskond on veendunud, et peame tegutsema üheskoos liitlastega kindlalt Euroopa Liidus ja NATOs. See annab meile kindluse, et igal inimesel on võimalik väärtustada kõiki neid vabadusi, mille eest Ukraina praegu võitleb. Meie mets, meie loodus, meie vabadus ja suurim vara – iseseisev Eesti riik – on kindlalt hoitud.

Reformierakonna kindlakäelisel juhtimisel püsib Eesti koos sõprade ja liitlastega läänelikus väärtusruumis, kus kehtib sõnavabadus ning kõigil on võrdsed võimalused ja õigused.

Pipi-Liis Siemann: me kõik jääme vanaks

17. veebruar 2023

Need laulusõnad on sulatõsi ning kuigi saame oma tervise ja pikkade eluaastate heaks paljugi ära teha, on vist igaühel meist aeg-ajalt kuklas tiksumas mure, kuidas ma eakana hakkama saan. Meie, praeguste töötegijate vanemad ja vanavanemad, on oma elutöö teinud ning nende heaolu on kindlasti lastele oluline.

Loe veel

Jürgen Ligi: Kremli mõjutustegevus saab toimida, sest ta on varjatud

13. veebruar 2023

EKRE tugev külg on muidugi võime ehmatada. Siiski võinuks eeldada, et haridus või informeeritus on viimased, milles neil tekib tahtmine mind rünnata.

Loe veel