Harju- ja Raplamaa

Kindlates kätes Eesti

Targad ja tulevikku vaatavad otsused on Eesti kriisidest alati tugevamana välja toonud. Meie Harju- ja Raplamaa ühtne meeskond teab, et peame tegutsema üheskoos liitlastega kindlalt Euroopa Liidus ja NATOs. See tagab, et igal inimesel on võimalik väärtustada kõiki neid vabadusi, mille eest Ukraina praegu võitleb. Meie mets, meie loodus, meie vabadus ja suurim vara – iseseisev riik – on kindlalt hoitud.

Reformierakonna kindlakäelisel juhtimisel püsib Eesti koos sõprade ja liitlastega läänelikus väärtusruumis, kus kehtib sõnavabadus ning kõigil on võrdsed võimalused ja õigused.

 

Mart Võrklaev: keeleseaduse muutmisega ei pea praegu kiirustama

19. jaanuar 2023

Haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas kirjutas, et viimaste koalitsioonikõneluste ajal Reformierakond eestikeelse hariduse küsimuses "erilist initsiatiivi ei ilmutanud ja oli pigem valmis erimeelsuste ületamiseks üleminekut kas leppest üldse välja või siis vaid deklaratiivseks, tähtaegadeta tegevussuunaks jätma".   Reformierakonna läbirääkimisdelegatsiooni liikmena viibisin nende kõneluste juures algusest lõpuni ja ütlen, et Lukas ei räägi õigust.

Loe veel

Reformierakonna peasekretär Timo Suslovi kõne erakonna üldkogul 14. jaanuaril

16. jaanuar 2023

Head erakonnakaaslased, head külalised! Mul on suur rõõm teid kõiki täna õhtul siin Lennusadamas näha. Kui seisin möödunud aasta kevadel esimest korda teie ees peasekretärina, rääkisin sellest, kuidas oleme justkui ahelreaktsioonina sattunud tormide keskele.

Loe veel