Kindlates kätes Eesti

Targad ja tulevikku vaatavad otsused on Eesti kriisidest alati tugevamana välja toonud. Meie Harju- ja Raplamaa ühtne meeskond teab, et peame tegutsema üheskoos liitlastega kindlalt Euroopa Liidus ja NATOs. See tagab, et igal inimesel on võimalik väärtustada kõiki neid vabadusi, mille eest Ukraina praegu võitleb. Meie mets, meie loodus, meie vabadus ja suurim vara – iseseisev riik – on kindlalt hoitud.

Reformierakonna kindlakäelisel juhtimisel püsib Eesti koos sõprade ja liitlastega läänelikus väärtusruumis, kus kehtib sõnavabadus ning kõigil on võrdsed võimalused ja õigused.

 

Südamest tänu kõigile!

9. märts 2023

Südamest tänu kõigile, kes valimistel osalesid, ning kõigile, kes Reformierakonna ja minu poolt hääletasid. Nii suurt tulemust ei oodanud ja see teeb ühelt poolt tänulikuks ja teiselt poolt alandlikuks, sest paneb õlule ka tohutu vastutuse.

Loe veel

Peaminister Kaja Kallase kõne Tartus vabariigi 105. aastapäeva kõne

22. veebruar 2023

Tere Eesti ja kõik eestimaalased, Tere kallid tartlased, Mul on väga-väga hea meel, et ma lõpuks ometi saan Vabariigi aastapäeva eel teile peaministrina esineda. Kahel eelmisel aastal tegin oma pöördumise distantsilt ja digivahendite abil, seekord saan siis päriselt ise Vanemuises teiega koos seda pidulikku õhtut nautida.

Loe veel