Kindlates kätes Eesti

Targad ja tulevikku vaatavad otsused on Eesti kriisidest alati tugevamana välja toonud. Meie Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita meeskond teab, et peame tegutsema üheskoos liitlastega kindlalt Euroopa Liidus ja NATOs. See tagab, et igal inimesel on võimalik väärtustada kõiki neid vabadusi, mille eest Ukraina praegu võitleb. Meie mets, meie loodus, meie vabadus ja suurim vara – iseseisev riik – on kindlalt hoitud.

Reformierakonna kindlakäelisel juhtimisel püsib Eesti koos sõprade ja liitlastega läänelikus väärtusruumis, kus kehtib sõnavabadus ning kõigil on võrdsed võimalused ja õigused.

Siim Kallas: kõik valima!

5. märts 2023

Helilooja Jüri Reinvere rääkis, kuidas tema noored briti sõbrad pärast ärkamist 2016. aasta 24.

Loe veel

Tallinna volikogus jätkub vaidlus kremlimeelsetelt teenetemärkide äravõtmise üle

22. veebruar 2023

Eelmisel Tallinna linnavolikogu istungil saadeti teisele lugemisele Reformierakonna ja Isamaa fraktsiooni ettepanek muuta Tallinna põhimäärust selliselt, et volikogu otsusega saaks linna teenete- ja vapimärgi ära võtta isikutelt, kes aitavad taastoota Vene Föderatsiooni mõjuvälja ja õigustavad Venemaa agressiooni. Eelnõu teisele lugemisele saatmise poolt hääletasid Reformierakonna, Isamaa, Eesti 200 ja Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liikmed.

Loe veel