Kindlates kätes Eesti

Targad ja tulevikku vaatavad otsused on Eesti kriisidest alati tugevamana välja toonud. Meie Võru-, Valga- ja Põlvamaa tugev meeskond teab, et peame tegutsema üheskoos liitlastega kindlalt Euroopa Liidus ja NATOs. See tagab, et igal inimesel on võimalik väärtustada kõiki neid vabadusi, mille eest Ukraina praegu võitleb. Meie mets, meie loodus, meie vabadus ja suurim vara – iseseisev riik – on kindlalt hoitud.

Reformierakonna kindlakäelisel juhtimisel püsib Eesti koos sõprade ja liitlastega läänelikus väärtusruumis, kus kehtib sõnavabadus ning kõigil on võrdsed võimalused ja õigused.

Eerik-Niiles Kross: Helme võrdleb pöialt sellesamusega. Suudame juba praegu hävitada rohkem vastaseid kui aasta eest

20. veebruar 2023

Kolleeg Martin Helme on ennast viimasel ajal ilmutanud suure suurtükiväehuvilisena. Aga nagu juba sõdur Švjeiki ajal teati, ei taga agar huvi asjast arusaamist.

Loe veel

Eerik-Niiles Kross: jutt Nursipalu “küüditamisest” on rõve. Räägime Võrumaa rahvaga ausalt

8. veebruar 2023

Riigikogu on kohe vastu võtmas «Eesti julgeolekupoliitika aluseid», meie julgeolekupoliitika põhidokumenti, mis sõnastab Eesti eesmärgid, põhimõtted ja taotlused riigi ja rahva turvalisuse tagamisel. Seekord on tekst küll sõja-aja tonaalsusega, ent sugugi mitte kartlik.

Loe veel