Kindlates kätes Eesti

Targad ja tulevikku vaatavad otsused on Eesti kriisidest alati tugevamana välja toonud. Meie Ida-Virumaa  meeskond teab, et peame tegutsema üheskoos liitlastega kindlalt Euroopa Liidus ja NATOs. See tagab, et igal inimesel on võimalik väärtustada kõiki vabadusi, mille eest Ukraina praegu sõjas võitleb. Meie mets, meie loodus, meie vabadus ja suurim vara – iseseisev Eesti riik – on kindlalt hoitud.

Reformierakonna kindlakäelisel juhtimisel püsib Eesti koos sõprade ja liitlastega läänelikus väärtusruumis, kus kehtib sõnavabadus ning kõigile on tagatud võrdsed võimalused ja õigused.

Meelis Kiili: Eestil tuleb Ukrainat igal juhul aidata

28. veebruar 2023

On loomulik, et enamik meist soovib sõjategevuse lõppu Ukrainas. Sõda on viha, vimm ja vihkamine, mis on tervet mõistust halvavad emotsioonid.

Loe veel

Meelis Kiili: Ukraina sõja kolm stsenaariumit

17. veebruar 2023

Lähenemas on Vene Föderatsiooni algatatud Ukraina-vastase agressiooni aastapäev. Mis on selle aasta jooksul muutunud ja kas on oodata sõja olulist ümberkujunemist lähitulevikus? Uudistes näeme iga päev sõjateatri taktikalisi muutusi, kuid selle küsimuse prognoosimiseks on vaja kasutada oluliselt laiemat käsitlust.

Loe veel