Kindlates kätes Eesti

Targad ja tulevikku vaatavad otsused on Eesti kriisidest alati tugevamana välja toonud. Meie Ida-Virumaa  meeskond teab, et peame tegutsema üheskoos liitlastega kindlalt Euroopa Liidus ja NATOs. See tagab, et igal inimesel on võimalik väärtustada kõiki vabadusi, mille eest Ukraina praegu sõjas võitleb. Meie mets, meie loodus, meie vabadus ja suurim vara – iseseisev Eesti riik – on kindlalt hoitud.

Reformierakonna kindlakäelisel juhtimisel püsib Eesti koos sõprade ja liitlastega läänelikus väärtusruumis, kus kehtib sõnavabadus ning kõigile on tagatud võrdsed võimalused ja õigused.

Meelis Kiili: mis on õiglus? Õitsev Ida-Virumaa ilma põlevkivi põletamiseta

22. november 2022

Ei ole eetiline ega õiglane luua inimestele illusiooni, et põlevkivienergeetika on igavene Sokrates küsis 2500 aastat tagasi: „Mis on õiglus?“ Kui Vana-Kreeka Melose saare elanikud ateenlaste nõudmistele vastates ütlesid, et nende nõudmised ei ole õiglased, siis vastasid viimased ajalukku jäänud fraasiga: „Tugevad teevad, mida suudavad, ja nõrgad kannatavad, mida peavad. “ See kindlasti ei ole tänapäeval aktsepteeritav käitumisnorm.

Loe veel

Kindralmajor Meelis Kiili liitus Reformierakonnaga ja kandideerib valimistel

3. november 2022

Pikaaegne Kaitseliidu ülem, kindralmajor reservis Meelis Kiili liitus Reformierakonnaga ja kandideerib märtsis toimuvatel Riigikogu valimistel Ida-Virumaal. Meelis Kiili sõnab, et on teeninud Eesti riiki üle poole oma elust Kaitseväe ridades ning soovib panustada oma oskuste ja teadmistega riigi juhtimisse.

Loe veel