Kindlates kätes Eesti

Targad ja tulevikku vaatavad otsused on Eesti kriisidest alati tugevamana välja toonud. Meie Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa teokas meeskond teab, et peame tegutsema üheskoos liitlastega kindlalt Euroopa Liidus ja NATOs. See tagab, et igal inimesel on võimalik väärtustada kõiki neid vabadusi, mille eest Ukraina praegu sõjas võitleb. Meie mets, meie loodus, meie vabadus ja suurim vara – iseseisev riik – on kindlalt hoitud.

Reformierakonna kindlakäelisel juhtimisel püsib Eesti koos sõprade ja liitlastega läänelikus väärtusruumis, kus kehtib sõnavabadus ning kõigile on tagatud võrdsed võimalused ja õigused.

Kalle Laanet: otsustamise koht

10. jaanuar 2023

Praegune Kuressaare haigla sai oma esimesed müürid – C-korpuse, kus tegutsevad neuroloogia- ja sisehaiguste osakond – 1941. aastal, Eesti Wabariigi kavandatuna ja rahastatuna.

Loe veel

Reformierakonna julgeolekutuuril astus Kuressaares üles peaminister Kaja Kallas

9. november 2022

Reformierakonna üle-eestiline julgeolekutuur “Kindlates kätes julgeolek” väisas sel korral Kuressaaret, kus astus üles peaminister Kaja Kallas.   Kui päeva esimene pool möödus peaministril Saaremaa ettevõtete ja asutustega kohtudes, lõppes õhtu põnevate aruteludega avalikul rahvakohtumisel, mida vedas Riigikogu riigikaitsekomisjoni liige Kalle Laanet.

Loe veel