Kindlates kätes Eesti

Targad ja tulevikku vaatavad otsused on Eesti kriisidest alati tugevamana välja toonud. Meie Jõgeva- ja Tartumaa meeskond teab, et peame seisma kindlalt üheskoos liitlastega Euroopa Liidus ja NATOs. See tagab, et igal Eesti inimesel on võimalik väärtustada kõiki neid vabadusi, mille eest Ukraina praegu sõjas Venemaaga võitleb. Meie mets, meie loodus, meie vabadus ja suurim vara – iseseisev Eesti riik – on kindlalt hoitud.

Reformierakonna kindlakäelisel juhtimisel püsib Eesti koos sõprade ja liitlastega läänelikus väärtusruumis, kus kehtib sõnavabadus ning kõigil on võrdsed võimalused ja õigused.

Urmas Kruuse: inimesed tahavad rohkem maal elada

26. jaanuar 2023

Kui kindlalt Eesti inimesed ennast praegu tunda võivad, eriti just toidujulgeolekut silmas pidades? Euroopas ja Eestis on toidujulgeolekus kõige olulisem meie ühtne põllumajanduspoliitika ja ses mõttes võime tulevikku vaadata kindlamalt kui nii mõnedki teised riigid maailmas. Me võtsime just vastu ÜPP strateegia kuni aastani 2027 ja võin julgelt öelda, et põhitoiduainetega suudab Eesti ennast ise varustada.

Loe veel

Reformierakonna julgeolekutuuril arutleti Elvas toidujulgeolekust

14. detsember 2022

9. detsembril toimus Elva kultuurikeskuses järjekordne Reformierakonna julgeolekutuur, mis sel korral keskendus Eesti toidujulgeoleku tagamisele.

Loe veel