Olen sündinud, kasvanud ja elan tänaseni Põlvamaal Kanepi vallas maalilise Postitee lähistel. Lõpetanud Eesti Maaülikoolis agronoomia eriala.

Enne poliitikasse siirdumist töötasin just mulle südamelähedasel alal põllumajanduses agronoomina. Soov panustada enam kogukonna arengusse viis mind 1999. aastal vallavolikogusse. Sellest ajast alates olen kandideerinud ja osutunud valituks ning olnud nii Kõlleste kui ka Kanepi vallavolikogu liige ning 18 aastat ka vallavanem. Viimased neli aastat olen olnud Riigikogu liige.

Olen nelja lapse isa. Perega tegeleme aianduse ja põllumajandusega. Lisaks olen Kanepi vallavolikogu sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni esimees, lasteaia hoolekogu liige, kirglik jahimees, Kõlleste jahtkonna liige, Põlva jahiseltsi volinik ning harrastan ka kalandust ja aiandust.

Riigikokku soovin kandideerida just selle pärast, et tunnen energiat ja soovi südamest panustada maaelu ja põllumajanduse arengusse laiemalt. Selleks on mulle toeks pikaajaline kogemus omavalitsuste juhtimises ja Põlvamaa Partnerluskogu juhatuse esimehe töö algusaegadest tänaseni. Olen neli aastat töötanud Riigikogu maaelukomisjoni liikmena nende teemadega ja saanud panustada. Soovin hoida seda kurssi usalduse korral ka järgmises riigikogu koosseisus.

Reformierakonna vaateid olen jaganud 20 aastat. Kuulunud Reformierakonna juhatusse, juhtinud Kõlleste ja Kanepi piirkondlikku organisatsiooni ning juhtinud juba pea 10 aastat erakonna Põlvamaa maakonnaorganisatsiooni.