Olen Riigikogu liige alates 2011.aastast. Enne seda olin palju aastaid tegev IT-sektoris. Aastail 1984 kuni 1998 elasin ja töötasin Rootsis, 1998. aastal tulin tagasi Eestisse ja olin kuni poliitikasse siirdumiseni IBM Eesti tegevjuht. Riigikogus olles olen kuulunud õiguskomisjoni, väliskomisjoni ja rahanduskomisjoni. Need valdkonnad on ka mulle nii hariduse kui kogemuste tõttu kõige kodusemad.

2023.aasta valimised on väga olulised. Eesti seisab teelahkmel ja ma tahan anda oma parima, et me jätkaksime Euroopasse ja Põhjamaade väärtustele orieneeritud riigina. Ma tahan, et Eesti oleks ka tulevikus hea liitlane oma partneritele EL-is ja NATO-s, et siin oleks inimestel hea ja turvaline elada. Ja seda kõigil eestimaalastel. Olen täiesti siiralt ja ausalt ülimalt allergiline pea kõige suhtes, mida esindab EKRE. Kuna valimiste vastasseis ja ka valimisjärgne poliitika saab suuresti olema maailmavaateline konflikt liberaalsuse ja populismi vahel, tunnen end kutsutu ja kohustatuna selles võitluses kaasa lööma.

Nagu senini, olen eelkõige huvitatud õiguslikest, majanduslikest ja välispoliitilistest teemadest. Olen saanud päris palju osaleda ka erakonna strateegiate kujundamisel ning tahan ka selles osaleda edaspidigi. Kui aga peaksin sõnastama ühe lööklause, mis võtaks kokku mu senise elu ja vaated tulevikule, siis oleks see: “Vaba ja sõbralik Eesti”.