Mina ise

Olen sündinud Valgamaal, aga üles kasvanud NING koolis käinud Viljandimaal Karksi-Nuia linnas, kus elan tänaseni. Selles armsaks saanud väikelinnas oleme elukaaslase Maarikaga üles kasvatanud tänaseks juba täisealised kaks tütart ning hetkel kasvatame 5-aastast poega Terot. Oma kõige suuremaks varaks ja uhkuseks pean oma peret. Täisealised lapsed on oma sihid seadnud, vanem tütar Berit töötab õpetajana ja lisaks ühes IT-ettevõttes, noorem tütar Gedly on võtnud ette raske tippsportlase elu ning seadnud eesmärgiks jõuda naiste odaviskes maailmatippu. Spordipisikuga oleme peres kõik nakatunud, seda märgati ning meid tunnustati toreda tiitliga nagu Viljandimaa spordipere.

Sport on mulle väga südamelähedane, harrastan erinevaid spordialasid (odavise, discgolf, suustamine, korvpall jpm) ning MTÜ-ga Sportivad Mulgid korraldame spordivõistlusi. Puhkan kõige paremini sportides, reisides, looduses viibides ja kalastades.

Töökogemused

Elatise teenimiseks olen vastu võtnud põnevaid ja huvitavaid elukutseid. Kõige pikaajalisemaks on siiani olnud kaitseväeteenistuse järgselt tööle asumine politseiametnikuna. Sinist vormi kandsin tervelt 17 aastat, mille järel sai minust kohaliku omavalitsuse juht, toimetasin Karksi vallavanemana 3,5 aastat. Peale seda jätkasin kahes koosseisus Mulgi vallavolikogu liikmena, kuulusin mitmetesse komisjonidesse ja olin revisjonikomisjoni esimees. Enne kui minust sai Karksi-Nuia Spordikooli direktor/Mulgi valla spordijuht, sain väärt kogemused sotsiaalvaldkonnast Tõrva vallavalitsuse sotsiaalosakonna juhatajana, kus olin ametis üle kolme aasta. 2003. aastast olen Kaitseliidu liige.

Valmisolek on oluline

Mulle läheb väga korda Eesti riigi tulevik. Soovin, et Eestis oleks turvaline elada, et Eesti oleks kindlates kätes ning seepärast olen otsustanud teist korda kandideerida Riigikogu valmistel. Mul on erinevate valdkondade kogemusi „põllult“ ning tunnen endas tugevat energiat ja suurt tahet panustada Eesti sisejulgeoleku, kohalike omavalitsuste autonoomia, sotsiaalvaldkonna ning spordivaldkonna arengusse laiemalt.