Ma olen sündinud ja üles kasvanud Viljandimaal, mis on minu koduks senini. Peale gümnaasiumi lõpetamist siirdusin edasi õppima Tartu Ülikooli ajalugu ja hiljem õigusteadust. Ülikooli lõpetasin 2001. aastal ning mul on magistrikraad õigusteaduses. Olen töötanud nii eraettevõtluses kui ka avalikus sektoris. 

Viimase kümnendi jooksul olen olnud seotud nii mõnegi olulise reformiga Eestis, mille hulgast võiks välja tuua kasvõi uue avaliku teenistuse seaduse; samuti olin seotud seadusega, mis võimaldab inimesel asutada oma ettevõtte ilma sissemaksuta. Viimane suurem töö oli riigihalduse ministri Arto Aasa meeskonnas haldusreformi ettevalmistamine. Praegu töötan Viljandi linnapeana ning proovin anda endast iga päev 100 protsenti. 

Vaba aega veedan kõige meelsamini oma perega. Peale selle meeldib mulle lugeda raamatuid ja käia kalal. Ma usun, et iga inimene peaks leidma enese jaoks piisavalt aega, sest õnnelik inimene teeb kindla peale ka paremini tööd. 

Mulle läheb vägagi korda, mis Eesti riigis toimub. Mind häirib kohutavalt see, kui edasipüüdlikke inimesi karistatakse ja „tark riik“ teab, mis on igale indiviidile hea. Ma ise olen pärit suhteliselt tagasihoidlikest oludest ja usun, et kui kõvasti vaeva näha ja tööd teha, on kõik võimalik. 

Ma kandideerin Riigikokku sellepärast, et paremat programmi ja meeskonda pole ühelgi teisel erakonnal. Ma usun isikuvabadustesse ja vabasse ühiskonda, kus kedagi ei diskrimineerita. Mulle meeldib selline riik, kus otsuseid teevad oma ala tundvad inimesed, mitte need, kes karjuvad kõige kõvemini. 

Usaldaksin rohkem kohalikku omavalitsust, kuna just omavalitsus asub inimesele kõige lähemal. 

Ma väga loodan, et nendel valimistel võidab mõistuse hääl.