Soovin, et Eesti oleks parim koht, kus elada

Olen sündinud ja kasvanud Tartust mõnekümne kilomeetri kaugusel asuvas pisikeses mõnesaja elanikuga külas nimega Vara, mis asub praeguses Peipsiääre vallas.

Kõrghariduse olen omandanud Tartu ülikoolis riigiteaduste erialal ning Eesti maaülikoolis põllumajandusettevõtte majandamise erialal. Töötan finantsanalüütiku ning treenerina.

Huvi poliitika vastu ning soov kaasa rääkida kodukoha asjade otsustamisel tekkis minus juba üsna varakult. Parimaks viisiks, kuidas saaksin kaasa rääkida, pidasin kandideerimist kohalike omavalitsuste volikogude valimistel.

2009. aastal kandideerisingi esmakordselt Vara vallas ning alates sellest ajast olen osutunud valituks kõikidel kohalike omavalitsuste volikogude valimistel. Vara valla arengusse andsin oma panuse kuni aastani 2017. Alates 2017. aastast kuni tänaseni kuulun Peipsiääre vallavolikogu koosseisu ning juhin volikogu spordi- ja kultuurikomisjoni tööd.

Lisaks huvile poliitika vastu olen alati väärtustanud aktiivset eluviisi ning mõistan, kui olulist rolli mängib see täisväärtusliku elu elamisel ka hilisemas eas. Olen juhindunud oma elus põhimõttest: terves kehas terve vaim.

Olen 12 aastat oma elust tegelenud võistlustantsuga ning Eesti meistrivõistluste finalistina esindanud Eestit edukalt mitmel rahvusvahelisel turniiril. Võistlustantsus loen oma parimaks saavutuseks 2004. aastal Põhjamaade meistrivõistlustel saavutatud 5. kohta.

Pärast eduka sportlaskarjääri lõpetamist jäid tants ja liikumine mulle hingelähedaseks, mistõttu läbisin treenerikoolituse ning kuni tänaseni juhendan lisaks kontoritööle spordiklubides tantsulist Zumba treeningut.

Olen otsustanud kandideerida märtsis toimuvatel Riigikogu valimistel, sest oman pikaajalist kogemust kohalikus omavalitsuses ning mul on piisavalt teadmisi, rääkimaks kaasa regionaalpoliitika küsimustes.

Mis aga kõige olulisem – soovin, et Eesti oleks jätkuvalt turvaline riik ning parim koht, kus elada.