Seisan selle eest, et Lõuna-Eesti hääl kajaks pealinnas valjemini! 

Olen 61aastane abikaasa, isa ja vanaisa. Läbi ja lõhki spordiaktivist ning tulihingeline liikumise propageerija. „Terves kehas terve vaim”, see on moto, mille järgi ma juba pikki aastaid tegutsenud olen, proovides nii ka enda kolmele lapsele ning seitsmele lapselapsele igapäevaselt eeskujuks olla. Aastate jooksul olen tegelenud paljude spordialadega, praegu köidavad kõige rohkem võrkpall, suusatamine ja jalgrattasõit. Kahel viimasel alal olen kokku üle 50 korra osalenud ka Tartu maratonidel.  

Oma poliitikakarjääri olen peamiselt ellu viinud Lõuna-Eestis, täpsemalt Elvas. Alates 2005. aastast olen töötanud Elva linnavalitsuses abilinnapea, linnapea ja vallavanemana. Praegu kuulun Riigikogu koosseisu.  

Kuna olen ise väikelinnast pärit, siis pean väga oluliseks, et ka väiksemate kogukondade hääl kajaks pealinnas valjemini, proovin ka ise olla sellele häälele võimalikult tugev kõlar. Eesti rahva tervise parandamine ja rahvaspordi arendamine on samuti mulle väga südamelähedased teemad, mille eest Riigikogus seista. 

Olen Eesti looduse ja kultuuri suur fänn, kuid mulle meeldib väga ka maailma erinevaid paiku külastada. Viimastel aastatel olen tänu poja Martini rallikarjäärile klassikalised puhkusereisid rohkem seiklusreiside vastu vahetanud. Erinevate WRC rallietappide vaatamine ja selle läbi riikide külastamine on minu meelest hea võimalus ka Eesti elu rikastamise jaoks uusi ideid saada.