Sündinud olen Setomaal, aga alates poisikesepõlvest elanud-kasvanud Avinurme alevikus. Pärast kõrgkooli lõpetamistki on kodukoht ja tööpõld olnud ikka Avinurmes ja siinses piirkonnas Iisakust Mustveeni. Samas ei ole sidemed katkenud ka Setomaaga ja vähegi vabamatel hetkedel leian end tagasi juurte juures.

Olen isa kolmele lapsele, kellest kaks on juba oma pesa punumas ja peretki kasvatamas, nii olen vanaisa kolmele vahvale lapselapsele. Kodus hoolitseb mängulusti eest veel pisipoeg Samuel.

Elu on pakkunud palju erinevaid väljakutseid ja väga väärtuslikke kogemusi. Tean, mida tähendab olla ettevõtja heitlikes majandusoludes. Mul on olnud au juhtida kohalikku gümnaasiumit, ja seda ka ajal, kui koolihoone läbis täieliku renoveerimise. Olen tundnud nii volikogu esimehe kui ka vallavanema rõõme ja muresid. Kohalikul tasandil olen siiani seotud mittetulundussektoriga: löön kaasa Avinurme Tünnilaada korraldamises ja olen Peipsi-Alutaguse Koostöökoja juhatuses.

Juba aastakümneid tean ka, mida tähendab olla igapäevaselt õpetajana koolitunnis ja õpilastele teadmisi edasi anda. Nii on minu kogemused väga tihedalt seotud piirkonna mineviku, oleviku ja ka tuleviku ehk meie noortega.

Selleks, et töötegemisse mitte ära uppuda, olen võimalust mööda võtnud aega nii pere kui ka hobide jaoks. Läbi aastate olen kätt proovinud erinevatel huvialadel: leivategemisest sepistamiseni ehk tegelenud kõige sellega, mis erinevatel eluetappidel köitnud. Viimasel ajal pakub meelerahu puutöö ja vee peal seilamine, aga kunagi ei ütle ära võimalusest reisida.

Reformierakonnaga liitusin 2001. aasta alguses. Selle aja jooksul olen umbes 17 aastat juhtinud Reformierakonna Avinurme piirkonda. Koos tegusate kaaslastega püüdsime võimalikult paljusid, nii erakonna liikmeid kui ka mitteliikmeid, kanuudega vee peale saada. Ja saime ka. Kevadistest Avijõe kanuuretkedest võttis 13 aasta jooksul osa üle 1000 kanuutaja.

20 aastat poliitikas on olnud aeg oma tõusude ja mõõnadega. Olen aga kindlalt seisnud oma põhiteemade eest ja nii on mulle ka edaspidi oluline järgmine:

  • meie ühiskonna vabadus, iseseisvus ja demokraatia;
  • kõrge elukvaliteet nii Eestis tervikuna, maakohtades üldiselt kui ka minu kodukohas;
  • parim võimalik haridus Eesti koolides, et kasvaksid noored, kes viivad meie riiki targalt edasi.