Olen sündinud ja üles kasvanud Tallinnas. Õppisin Tartu Ülikoolis juurat ja mul on magistrikraad õigusteaduses. Töötasin üle kümne aasta hariduse, noorsootöö ja lõimumise valdkonnas ning olen tegelenud inimõiguste küsimustega põhiliselt Euroopa Liidu naaberriikides. Õpetan ülikoolis õigust.

Kandideerin Riigikokku, sest ma tahan, et iga Eesti inimese elu oleks lihtsam. Oleks lihtne leida töö, luua perekond, saada kvaliteetset haridust ja arstiabi. Ma ei usu, et raskused karastavad – olen kindel, et mugav riik tagab sotsiaalse ja majandusliku kasvu, teaduse, kultuuri ja äri kasvamise ning on võimu tõhususe garantii kõikides selle väljendusvormides. Mugavad seadused on tõusutee, sild tulevikku, kus nende täitmine on lihtne, aga rikkumine ebasoodne.

Juristina meeldib mulle leida keerulistele ülesannetele ebastandardseid lahendusi. Meid ohustavad ja loovad probleeme populism, ülereguleerimine ja ebapiisav ühiskondlik kontroll riigi üle. Mugavad seadused, eraisikute privaatsus ja läbipaistev riigijuhtimine on ideaalne tingimuste mehhanism edukaks ja rahulikuks eluks, mis tagab sotsiaalsed hüved, rahalise jõukuse ja turvalisuse igale meie riigi elanikule.