Soovin oma sõna rohkem kuuldavaks teha ja kaasa aidata Eesti elu edendamisele paremat tulevikku silmas pidades.

Olen hariduselt treener-pedagoog ja tegelenud nii noorte kui ka täiskasvanutega, töötanud nii koolis (GAG) kui ka politseis K-komando (eriüksuse) juhina. Haaberstis elan juba 2006. aastast ning tunnen oma piirkonda ja selle probleeme hästi, sest olen kuulunud alates 2009. aastast ka Haabersti linnaosakogusse. Pean Haabersti linnaosa arengut stabiilseks ning tahan hoolitseda, et selline rahulik areng ka edaspidi jätkuks.

2021. aastal valiti mind linnaosakogu esimeheks juba teist korda, mis annabki mulle linnaosa arengus kaasarääkimiseks hea võimaluse. Moodustasime linnaosakogu juurde neli komisjoni, mis toetavad linnaosa juhtimist ja hoiavad selle arengul pidevalt silma peal. Mul on hea ülevaade linnaosa arengusuundadest, koolide ja lasteaedade olukorrast, elanike sotsiaalsetest muredest ja eluga toimetulekust ning Haabersti üldisest korrast ja heaolust.

Riigikokku kandideerimisega tahan oma sõna sekka öelda kogu riigi arengus, nagu see on meil olnud alates taasiseseisvumisest. Tahan toetada ideid, mis juba lasteaiast alates viiksid edasi eestikeelse hariduse omandamist ja annaksid paremaid võimalusi muukeelse kogukonna lõimumiseks riigi põhisuunaga. Soovin anda nõu ka korteriühistuid puudutavatel teemadel ning pakkuda lahendusi linnas korra tagamiseks. Toetan jätkuvalt teenusmajade rajamist eakatele, kuid seda ideed ei tohiks võrdsustada sotsiaalmajadega. Olen valmis kaasa rääkima sisejulgeolekut puudutavates probleemides ja panustama seadusemuudatusi nõudvates küsimustes. Usun, et mul on paljudes eluvaldkondades kogunenud suur kogemuste pagas, mida olen valmis ka teistega jagama. Soovin oma sõna rohkem kuuldavaks teha ja kaasa aidata Eesti elu edendamisele paremat tulevikku silmas pidades.

Arvan, et olen kasvatanud hulgaliselt Eesti riigi patrioote nii koolis kui ka oma treeninggruppides. Olen üles ehitanud Eesti politsei eriüksuse K-komando, mis töötab laitmatult meie riigi hüvanguks tänaseni. Kõige suurem probleem on kogu riigi eestimeelseks muutmine, mida on viimane aeg läbimõeldult ja jõuliselt ellu viia.

Olen kindel, et eestlastele sisendavad kindlustunnet eesti keel, kultuur, kuulumine Euroopa Liitu ja NATO-sse. Ajal, kui olin Eesti karatekoondise peatreener, oli koondis arvestatav kogu maailmas. K-komando tõusis minu ajal heale tasemele Euroopas ja on praegu väga tugev üksus kogu Euroopat ühendavas formeeringus Atlas.

Minu tütar Ester elab Ameerikas ja tegeleb ettevõtlusega. Poeg Ivo töötab Eesti riigi hüvanguks õiguskaitse vallas. Abikaasa Linda on pensionär, kuid enne pensionile jäämist oli välisministeeriumi ametnik ja diplomaat mitmes välisriigis. Meil on 5 lapselast, kes on juba valinud või alles oma teed valimas. Mina tegelen praegu poliitika ja korteriühistutega, vabal ajal rulluisutan, jalutan ja loen. Ma unistan sellest, et Eesti püsiks tugeva ja iseseisva riigina ka siis, kui mind siin enam ei ole, ning et lastel ja lastelastel ikka hästi läheks.