Elupõlise sportlasena väärtustan kõrgelt aktiivset eluviisi

Tallinn on minu kodu olnud alates 1993. aastast, kui seadsin Haapsalust sammud pealinna suunas. Olen siin üles kasvatanud kaks last, kellest mõlemad on oma haridusteed alustanud siinsetest lasteaedadest ja jõudnud ülikoolini välja.

Kuulun Tallinna linnavolikogu X koosseisu, eelnevalt olen esindanud seal oma kodupiirkonna elanikke ka aastatel 2012 ja 2013.

Reisides nii isikliku sportlaskarjääri vältel kui ka Eesti epeenaiskonna peatreenerina paljudesse linnadesse üle maailma, olen näinud, kuidas linnaruumiküsimusi nii praktilistel kui ka elukeskkonna kaalutlustel lahendada saab. Tallinnal on veel küllaltki palju arenguruumi. Pean oluliseks, et mustamäelaste elukeskkond oleks meeldiv ja turvaline igal aastaajal. Leian, et selleks on eelkõige vaja läbimõeldud transpordivõrgustikku, sealjuures ka terviklikult väljaarendatud kergliiklusteid, mis oleksid hooldatud aasta ringi.

Elupõlise sportlasena väärtustan kõrgelt aktiivset eluviisi ja mõistan, kui olulist rolli mängib see täisväärtusliku elu elamisel ka hilisemas eas. Seetõttu toetan igakülgselt Reformierakonna plaani luua Tallinna pensionäridele Aktiivsuskonto.

Kui usute, et terviklik ja läbimõeldud elukeskkond, mis soodustaks aktiivset eluviisi ja oleks aasta läbi liigeldav nii jalakäija kui ka jalgratturina, võiks olla tallinlastele iseenesestmõistetav, siis kutsun teid toetama minu kandidatuuri 2023. aasta valimistel.