Peame riiklikul tasemel pöörama tähelepanu tervishoiule, järjekordadele ja üldisele meditsiiniteenuste kättesaadavusele.  

Tere, minu nimi on Daniil Starodubtsev ja olen Kohtla-Järvelt.   

Minu elutöö on logistika. Meie meeskond töötab kolmes riigis – toob kohale kaupa, korraldab tolliformaalsused ja analüüsib kauba liikumist klientidele Euroopas, USAs ja Hiinas. Aastakäive on umbes viis miljonit eurot.  

Ettevõttes tegelen finantsjuhtimise ja strateegilise juhtimisega, mobiilsuse ja pilveteenuste digitaliseerimisega ning lahendan raskemaid kliendiprojekte.  

Sel aastal valis Äripäev minu ettevõtte 12 nominendist plaatina tasemele ehk ettevõtteks, mis on 10 aastat järjest püsinud Eesti parima 100 eksportija seas.  

See kirjeldus aitab mõista, millist kompetentsi saan tuua Eesti riigi juhtimisse.  

Just Reformierakond on see poliitiline jõud, kus on ühendatud kogemus ja finantsökonoomika taust ning ka minu arvates on just siin kõige tugevamad poliitikud.  

Olen abielus ja meil on kaks last.  

Olen mänginud tennist 9. eluaastast peale.  

Juhin eelarvekomisjoni sünnilinnas ja olen linnavolikogu liige.  

Unistan, et Kohtla-Järvel ja teistes linnades Ida-Virumaal me mitte ei lammutaks maju ja tootmishooneid, vaid ehitaks neid.  

Et me ei lahendaks probleeme koolide ja lasteaedade sulgemisega vähese lastearvu tõttu, vaid oleksime kursis kohapuuduse probleemiga ja ehitaksime uusi.  

Riiklikul tasemel on vajalik tähelepanu suunamine tervishoiule, järjekordadele ja üldisele meditsiiniteenuste kättesaadavusele.  

Kuid minu prioriteet on piirkonna finantsökonoomika.  

Rohkem ettevõtteid rohkem töökohti.  

Rohkem investeeringuid suurem piirkondlik SKP. 

Parem eelarve toimimine rohkem arendusvõimalusi Ida-Virumaa elanikele.