Reformierakond on viimasel kolmel kümnendil kandnud kõikidest Eesti erakondadest kõige enam valitsusvastutust. Võime uhkusega öelda, et iseseisvuse taastanud Eesti on paljuski Reformierakonna nägu. Nii mõnigi tänaseks Eesti inimestele iseenesestmõistetav, teistes riikides kadedust ja imetlust tekitav seadus või otsus on olnud kunagi valik, mille nimel on peetud tuliseid vaidlusi ja mis mõne teise poliitilise jõu eestvedamisel oleks lahendatud hoopis teistmoodi.

Vastutustundlik eelarvepoliitika

rahaReformierakond on alati seisnud eelarvetasakaalu hoidmise eest. vastutustundlik poliitika suure majanduskriisi ajal viis meid 2011. aastal esimese Balti riigina eurotsooni.

Haldusreform

2015. aastal käivitas valitsus Reformierakonna eestvedamisel haldusreformi, mille eesmärk on anda väiksematele omavalitsustele juurde võimekust oma kohustuste täitmisel, ja et kohalik elu oleks Eesti inimeste jaoks veel paremini korraldatud. Haldusreformi tulemusena vähenes omavalitsuste koguarv 213-lt 79-le.

E-riik

Reformierakonna juhtimisel on Eestist saanud digitaalne ühiskond, mida teised maailmariigid vaatavad kadedusega. Meie otsuste tulemusena on sündinud inimeste elu lihtsustavad lahendused digiallkirjast ja ID-kaardist e-valimiste ja digiretseptideni.

2014. aastal alguse saanud e-residentsuse idee on teinud Eestit suuremaks, innustades tuhandeid välisriikide ettevõtjaid oma ärisid Eestiga siduma. Me ei kavatse e-riigi arendamisel seisma jääda, vaid töötame edasi, et Eesti oleks ka tulevikus maailma kõige edumeelsem digiriik.

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt