Reformierakonna bränd on hästi hoitud nagu meie väike armas Eesti. Meie põhivärvid on kollane ja sinine, millel on oma kindel tähendus. Kollane sümboliseerib päikest, soojust ja jõukust. Sinine on taeva värv, sümboliseerides lootust ja helget tulevikku. Samasugune kollase-sinise värvikombinatsioon on omane kõigile parempoolsete vaadetega liberaalparteidele üle maailma ja need on olnud Reformierakonna tunnusvärvid erakonna asutamisest alates.

Siit leiad Reformierakonna brändi olulisemad elemendid. Kui soovid täiendavat infot, saada kiri meie kampaaniajuht Kristole kristo@reform.ee

Logo

Reformierakonna logo koosneb oravat kujutavast piltmärgist ja sõnamärgist ”Reformierakond”. Logo piltmärk ja sõnamärk on alati ühte ja sama värvi. Sõnamärki ilma orava piltmärgita kasutada ei tohi. Logo kasutamisel lähtume iga kujunduse spetsiifikast, kuid esmajoones tuleks eelistada sinist logo.

Logo ei tohi venitada, kokku suruda ega mingil muul moel deformeerida. Logo alla varju tekitamine on keelatud.

Reformierakonna logo mustvalget versiooni kasutatakse vaid juhul, kui trükitehnilistel põhjustel ei ole värvitrükk võimalik (nt ajalehtede must- valgetel lehekülgedel). Reformierakonna logo tohib näidata mustvalgelt kas musta või valgena. Halltoonid ei ole lubatud. Lubatud on kõik erakonna sini-kollased värvikombinatsioonid tingimusel, et logo on nähtav ja loetav. Kui logo tuleb teha väga väikeseks, kasutame ainult orava kujutist.

Värvikoodid

PÕHI SININE:
CMYK: C100, M80, Y0, K4
RGB: 0/0/170
Web: #0000aa
Spot: Pantone Blue 072 C
PÕHI KOLLANE:
CMYK: C0, M7, Y100, K0
RGB: 255/226/0
Web: #ffe200
Spot: Pantone 108 C
Abivärvid
VALGE
CMYK: C0, M0, Y0, K0
RGB: 255/255/255
Web: # ffffff
HELESININE
CMYK: C100, M0, Y0, K0
RGB: 0/174/239
Web: #00aeef
HELEKOLLANE
CMYK: C0, M0, Y34, K0
RGB: 255/247/185
Web: # fff7b9

 

Valmis kujundused

Profiilipilt sotsiaalmeediasse LAE SIIT >>

Päise (cover) foto Facebooki fännilehe päisesse LAE SIIT >>

Killuke ajaloost

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt