Reformierakonna bränd on hästi hoitud nagu meie väike armas Eesti. Meie põhivärvid on kollane ja sinine, millel on oma kindel tähendus. Kollane sümboliseerib päikest, soojust ja jõukust. Sinine on taeva värv, sümboliseerides lootust ja helget tulevikku. Samasugune kollase-sinise värvikombinatsioon on omane kõigile parempoolsete vaadetega liberaalparteidele üle maailma ja need on olnud Reformierakonna tunnusvärvid erakonna asutamisest alates.

Siit leiad Reformierakonna brändi olulisemad elemendid. Kui soovid täiendavat infot, saada kiri meie kampaaniajuht Kristole kristo@reform.ee

Logo


NB! Reformierakonna logo tuleb kasutada vaid siin ettenäidatud viisil.
NB! Piltmärk üksikuna on mõeldud kasutamiseks, kui sõnamärk jääb kas suuruse või materjali kavaliteedi tõttu loetamatuks.
Reformierakonna logo koosneb oravat kujutavast piltmärgist ja sõnamärgist ”Reformierakond”. Logo piltmärk ja sõnamärk on alati ühte ja sama värvi, seega kas sinine või kollane. Sõnamärki ilma orava piltmärgita kasutada ei tohi. Logo ei tohi venitada, kokku suruda ega mingil muul moel deformeerida. Logo alla varju tekitamine on keelatud. Sinist logo võib asetada kollasele graafilisele objektile.

Reformierakonna logo mustvalget versiooni kasutatakse vaid juhul, kui trükitehnilistel põhjustel ei ole värvitrükk võimalik (nt ajalehtede must- valgetel lehekülgedel). Reformierakonna logo tohib näidata mustvalgelt kas musta või valgena. Halltoonid ei ole lubatud. Lubatud on kõik erakonna sini-kollased värvikombinatsioonid tingimusel, et logo on nähtav ja loetav. Kui logo tuleb teha väga väikeseks, kasutame ainult orava kujutist.

Värvikoodid

PÕHI SININE:
CMYK 100/92/0/0
RGB 0/0/153
Web #000099
SPOT katmata paberile Reflex Blue U
SPOT kaetud paberile Pantone 2738 C
PÕHI KOLLANE:
CMYK 0/4/87/0
RGB 255/226/0
Web #ffe200
SPOT katmata paberile Pantone 113
SPOT kaetud paberile Pantone 114 C
HELEKOLLANE (taust)
CMYK: 0/0/34/0
RGB: 255/247/185
WEB: #fff9bf
HELESININE (nupud, tiitlid)
CMYK: C100, M0, Y0, K0
RGB 0/159/227
WEB: #009FE3

 

Font

GT Pressura LAE SIIT >>

Valmis kujundused

Profiilipilt sotsiaalmeediasse LAE SIIT >>

Päise (cover) foto Facebooki fännilehe päisesse LAE SIIT >>

Killuke ajaloost

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt