Viljandi reformierakondlasi asub juhtima Madis Timpson

Uudis
|
24.09.2014

Teisipäeval, 23. septembril toimunud Eesti Reformierakonna Viljandi piirkonna üldkoosolekul valiti esimeheks Madis Timpson.

Lisaks Timpsonile valiti Viljandi piirkonna juhatusse Peep Aru, Kalle Jents, Tiit Jürmann, Loit Kivistik, Margit Suurmets, Tauno Tuula, Kalvi Märtin ja  Risto Kaljurand.

Madis Timpson on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna ja töötab hetkel siseministeeriumis ministri õigusnõunikuna. Varasemalt on Timpson töötanud justiits- ja välisministeeriumis, advokaadibüroos, Viljandi linnavalitsuses linnasekretärina ja ka erafirmas tegevjuhina. Timpson on erakonna liige alates aastast 2004 ning olnud Viljandi linnavolikogu liige 2005 kuni 2013.

Olles Reformierakonna liige 2004. aastast, on Madis Timpson olnud seotud nii mõnegi olulise reformiga viimase kümnendi jooksul. Nimetada võiks eelkõige uut avaliku teenistuse seadust, millega moderniseeriti avalikku teenistust, vähendati ametnike arvu ja hüvesid ning uut korteriühistuseadust.

„Mul on erakordselt suur au saada valituks selle organisatsiooni juhiks,” sõnas Timpson. “Minu eesmärgiks on suurem reaalne inimeste kaasamine kogukondliku elu korraldamisel. Reformierakond on avatud kõigi jaoks, kes soovivad panustada, ja ma olen 100% veendunud, et ainult virisemine ja vingumine ei vii edasi.”

Viljandimaal on kokku 1257 reformierakondlast, kellest 556 kuuluvad Viljandi linna piirkonda. Viljandi piirkonna organisatsioon on asutatud 1999. aastal ja seda on varasemalt juhtinud Urmas Suik, Rannar Raba, Tõnu Juul, Kalle Jents ja Loit Kivistik. 2013. aasta kohalike omavalitsuste volikogude valimistel sai Eesti Reformierakond Viljandis 8 mandaati ja 2121 häält.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt