Vilja Savisaar-Toomast astus Reformierakonda

Uudis
|
14.06.2013

Euroopa Parlamendi liige Vilja Savisaar-Toomast liitus Reformierakonnaga.

„Olen oma hingelt alati olnud liberaal, kes hindab ja austab valikuvabadust nii enda kui ka teiste puhul, sõltumata soost, vanusest, rahvusest või usutunnistusest. Liberaalsest maailmavaatest olen juhindunud ka viimased neli aastat oma töös Euroopa Parlamendis, kus kuulun Euroopa Demokraatide ja Liberaalide Liidu fraktsiooni,“ ütles Vilja Savisaar-Toomast.

„Rasketel kriisiaastatel näitas Reformierakonna juhitav valitsus oma suutlikust majandus sügavast kriisist välja tuua ja viia see jälle tõusuteele. Selle eest on Eestit tunnustatud ja ka teistele eeskujuks toodud. Muidugi on veel palju teha, et meie riigi edu jõuaks iga inimeseni. Otsustasin liituda Reformierakonnaga, et anda oma jätkuv panus Eesti riigi hüvanguks,“ lausus Savisaar-Toomast.

Vilja Savisaar-Toomast on olnud poliitikas tegev üle 20 aasta, teenides riiki erinevatel ametikohtadel nii kohalikus omavalitsuses, Riigikogus kui ka Euroopa tasandil. 2009. aastal valiti Vilja Savisaar-Toomast Euroopa Parlamendi liikmeks.

Reformierakond on valitsuse juhterakond, kandes valitsusvastutust lisaks Toompeale 83 Eesti omavalitsuses. Reformierakonnas on praeguse seisuga 13 289 liiget.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt