Uued kandideerijad Reformierakonna nimekirjas: Tallinn olgu ettevõtliku inimese pealinn

Uudis
|
15.08.2017
Tallinnas peavad olema hea keskkond ja võrdsed mängureeglid kõigile ettevõtjatele, leiavad Reformierakonna nimekirjas esmakordselt kohalikel valimistel kandideerivad ettevõtjad Meelis Soll, Rainar Enden ja Ulvi Tamjärv.  
 
„Ootan ettevõtjana linnalt partnerlust ja arusaadavat plaanide esitamist, kus pole lahtreid „omad“ ja „need teised“. Tallinn peab olema aus mänguväljak, kus pole nähtamatut eristamist linnajuhtidele sobivate ettevõtjate ja ülejäänute vahel,“ ütles ettevõtja Meelis Soll.
 
Ehitusettevõttes tegutseva Rainar Endeni sõnul vajab Tallinna linnaplaneerimine innovaatilisemat lähenemist, sest senine asjade tegemise viis on olnud aeglane ja tihti ka segadust tekitav.
 
„Tallinn on tuleviku linn, proovime siis planeerimise ja linnaarenduse järgmisse sajandisse saada. Ettevõtlike inimeste soov on saada asjaajamine kiiremaks ja arusaadavamaks, loogilisemaks. Üks viis selleks on digitaalsete võimaluste arendamine. Digitaalne asjaajamine on lihtsam, jälgitavam, ausam ning nõuab vähem tööjõudu,“ lausus Enden.
 
Rimi teenindusjuhi ametit pidava Ulvi Tamjärve hinnangul vajab tema kandideerimispiirkond Nõmme muuhulgas rohkem kodupoode.
 
„Kodulähedases poes saavad vanemad inimesed lihtsamalt esmatarbekaupu osta ja suhelda mõnusas õhkkonnas tuttava kaupmehega, kes teab nende soove. Ruumide leidmisel ja lepingute tegemisel saab kohalik omavalitsus olla eraettevõtjale partneriks. Ettevõtja vajab linna just partnerina, mitte kauplusepidajana,“ märkis Tamjärv.
 
Sügisel kandideerivad kohalikel valimistel Reformierakonna nimekirjas esmakordselt ettevõtjad Meelis Soll, Rainar Enden ja Ulvi Tamjärv. Juba varasemad Reformierakonna liikmed Soll ja Enden kandideerivad Kesklinna linnaosas ja erakonnaga äsja liitunud Tamjärv Nõmmel.
 
Reformierakonna meeskonnaga on hiljuti liitunud ja esmakordselt kohalikel valimistel Tallinnas kandideerimas arhitekt Juhan Kangilaski ja heategevuse aktivist, sotsioloog Liis Klaar.
 
Oktoobris toimuvatel kohalikel valimistel on Reformierakonna esinumbrid Tallinnas: Haaberstis Kristen Michal, Põhja-Tallinnas Jürgen Ligi, Kristiines Kaja Kallas, Mustamäel Hanno Pevkur, Nõmmel Urmas Paet, Kesklinnas Taavi Rõivas, Lasnamäel Keit Pentus-Rosimannus ja Pirital Arto Aas.

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt