Reformierakonna Pärnu nimekirjaga liitus Andrus Kärpuk

Uudis
|
17.08.2017

Pärnu Linnavolikogu valimistel lööb kaasa Pärnumaa Ühistranspordikeskuse juhataja Andrus Kärpuk, tehes seda reformierakonna nimekirjas

„Kaalusin kaua,  kas kandideerida nendel valimistel või mitte. Mitmete kogenud poliitikute nõuandel olen otsustanud osaleda,” kinnitas Andrus Kärpuk. „Pärnu arengule ja  inimeste heaolule  tuleb kasuks, kui otsuste vastuvõtjate hulgas on esindajaid igalt elualalt. Oman kogemusi ühistranspordi korraldamisel ning soovin nende teadmistega linna juhtimisel abiks olla.”

“Hindan kõrgelt kõigi Pärnus tegutsevate erakondade ja valimisliitude soovi linna arendada. Valida saab neist ainult ühe, nii kandidaadi kui valijana,” lisas Andrus Kärpuk. “Minu otsus on Reformierakonna valimisnimekiri. Ennekõike põhjusel, et koostöö hiljutise linnapea, tänase linnapeakandidaadi  Toomas Kivimägiga on saatnud mind viimased neli aastat ning see on olnud tulemuslik, Pärnut arendav ja teineteisest lugupidav.  Usaldan tema asjatundlikkust, sõnapidamist, kirge ja pühendumust.  Erakonnaga liitumise plaani mul ei ole. Ajan Pärnu asja!,”  võttis Andrus oma valiku kokku.

„Üks hea uudis teise järel,” tundis rõõmu refomierakonna nimekirja Pärnu linnapeakandidaat Toomas Kivimägi.  “Kui väga paljud, mina sealhulgas, tahavad lüüa rusikaga lauale ja hõisata, et „mina tegin!“, kui räägime uutest bussidest, uuest piletisüsteemist, töösolevast uuest bussijamaast või ühistranspordi korraldusest laiemalt, siis kõigist teistest eespool seisab just Andrus. See on ennekõike tema töö vili, samas alahindmata teiste panust,” kiidab Kivimägi. Ta märgib, et Andrus on väga asjatundlik ja töös äärmiselt pühendunud. Koduringis on ta eeskujulik pereisa, kes on üleskasvatanud kolm tublit last. Lisaks  on ta kadestamisväärselt osav mäesuusataja ja palju muud. „Andrusest me veel kuuleme!” lausub Toomas Kivimägi veendunult.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt