Urmas Klaas andis Põlvamaa koolides kodanikuõpetuse tunde

Uudis
|
28.09.2007

Reedel, 28. septembril andis Riigikogu majanduskomisjoni esimees Urmas Klaas Põlva Ühisgümnaasiumis ja Räpina Ühisgümnaasiumis kodanikuõpetuse tunni.

“Eesmärgiks oli anda õpilastele vahetu ja objektiivne ülevaade Riigikogu tööst,” ütles Kagu-Eestist parlamenti valitud Urmas Klaas. Ta pidas oluliseks äratada õpilastes kui tulevastes otsustajates huvi riigi asjade ning poliitika vastu.

Nii Põlva Ühisgümnaasiumi ja Räpina Ühisgümnaasiumi abituriendid tundsid huvi praegu aktuaalsete teemade kohta; poliitiline olukord riigis, energeetika, alkoholipoliitika ja mida võiks edasi õppima minna. Urmas Klaas soovitas abiturientidele õppida seda, mis meeldib ja mitte valida eriala suure palga järgi. „Suur raha ei kompenseeri kunagi vastumeelset tööd,“ sõnas Urmas Klaas.

Reformierakonna Noortekogu on algatanud programmi, kus Riigikogu liikmed käivad erinevates Eestimaa koolides kodanikuõpetuse tunde andmas. Programmi eesmärgiks on anda õpilastele ülevaade Riigikogu töödest ja tegemistest, milleks on parlament vajalik ja tuua Riigikogu õpilastele ligemale.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt