Toomas Kruusimägi: haridustaset näitab ka SMS-laenu võtnute arv

Uudis
|
30.05.2010

Täna Tallinnas Liberalismi Akadeemia poolt korraldatud seminaril Eesti hariduse tulevikust tõdeti sisulise haridusreformi jätkamise vajadust.

Seminaril kõnelnud Tallinna Inglise Kolledži direktor Toomas Kruusimägi märkis, et Eesti riik vajab pikaajalist kokkulepet, milliste teadmiste ja oskustega noorte järele aastatel 2020-2030 nõudlus on. Seejärel on võimalik valida tee, kuidas seda eesmärki saavutada.

„Üks hea hariduse andmise võti on tagada selline motivatsioon, mis toob kooli töötama ainult parimad, kes lisaks oma suurepärastele erialateadmistele on saanud tänapäevase õpetajakoolituse, kuidas neid teadmisi edasi anda,” lausus Kruusimägi. „Just õpetaja rolliks on luua soodne ja motiveeriv õpikeskkond arvestades õpilaste individuaalsust.”

Eesti ühe hinnatuma kooli direktori arvamusel näitab haridustaset muuhulgas ka SMS-laenu võtnute ning ennast lõhkilaenanute arv, mis peegeldab mõttemaailma arengut ja ühiskonnas toimuvate protsesside mõistmist.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt