Tartus alustab tööd raamatuklubi

Uudis
|
24.10.2004

Vaba inimene ei küsi, mida riik saaks tema heaks teha, ega ka seda, mida tema saaks riigi heaks. Ta küsib pigem nii: “Mida saan mina ja minu kaasmaalased valitsuse kaudu teha?”, et me saaksmie kanda oma individuaalset vastutust, et saavutada endale seatud eesmärke ja ennekõike kaitsta oma vabadust.

Milton Friedman

Tuleval esmaspäeval, 1. novembril kell 18.00 koguneb Tartu kontoris esimest korda Tartu Noorte Reformiklubi algatusel raamatuklubi. Selle korra raamatuks on Eesti poliitilist mõtlemist palju mõjutanud M. Friedmani teos “Kapitalism ja vabadus”. Räägime, kas tema pakutud lahendused on tänapäeval aktuaalsed või me peaksime rohkem küsima, mida meie riigi ja mida riik meie jaoks saaks teha. Kohvilaua taga toimuvale arutlusele valmistumiseks on võimalik teos leida Tartu keskraamatukogust ning üks eksemplar on samuti Tartu kontoris.

Kohtume juba järgmisel esmaspäeval

Mihkel Randrüüt
TNR esimees
55632938


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt