Reformierakondlased jagavad raamatukogupäevadel raamatuid

Uudis
|
22.10.2004

Reformierakondlased jagavad 20.-30. oktoobrini kestvatel raamatukogupäevadel kõikidele Eesti raamatukogudele Siim Kallase teoseid “Turumajandus ehk kodanike riik” ja “Piiridest suurem Eesti”.

Reformierakonna peasekretäri Kristen Michali sõnul on eesmärgiks tutvustada liberaalset maailmavaadet. “Eestimaalastel peab olema võimalus saada rohkem teavet liberalismi ja parempoolsuse kohta. Meie arvates on erakonna üheks ülesandeks kindlasti ka oma maailmavaade tutvustamine põhjalikumalt kui valimisperioodil seda teha saab ja anda huvitatutele ka valikuid mis ei ole kantud propaganda märgist. Raamatute jagamisega me seda eesmärki püüamegi täita,” ütles Michal.

“Turumajandus ehk kodanike riik” sisaldab Siim Kallase kõnesid ja artikleid aastaist 2002-2003, “Piiridest suurem Eesti” on tema kõnede ja artiklite kogumik aastaist 2003-2004.

Raamatu “Turumajandus ehk kodanike riik” saavad 570 rahva- ja keskraamatukogu ning “Piiridest suurema Eesti” 20 keskraamatukogu.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt