Tallinna reforminoored: Tallinna linnavõimu korteriäri omadele jätkub

Uudis
|
19.08.2009

Täna toimuval linnavalitsuse istungil otsustatakse eraldada linnale Raadiku tänaval asuvad sadakond korterid. Tallinna reforminoorte arvates on selle otsuse taga Keskerakonna soov taas omadele soodsatel tingimustel eluruume jagada.

“Kas tõesti Keskerakonnale ei ole tänase päevani tekkinud mingit südametunnistust ja jätkatakse elmarsepalike korteritehingutega ning seda linnakodanike arvelt,” imestas Tallinna reforminoorte esimees Allan Allmere.

“Mis saab pärast üüriperioodi? Kas taaskordselt erastamishinnaga korterite müük, kus kommiraha eest saab endale linnalt soetada korteri, mis siis kohe kõrgema hinnaga müüki pannakse,” küsis Allmere.

Tallinna reforminoored kutsuvad Tallinna linnavalitsust üles linnavaraga paremini ümber käima. “Tallinnas on kindlasti palju peresid, kellel on raskusi ja kes vajaksid paremaid eluruume, kuid ilmselt näeme me taas, kuidas korterite uuteks omanikeks saavad imesoodsatel tingimustel keskerakondliku linnavalitsuse sõbrad,” märkis Allmere.
Lisainformatsioon:

Allan Allmere
Tallinna Noorte Reformiklubi esimees
52 272 96
allanatliberalism [dot] ee “>allanatliberalism [dot] ee

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt