Reformierakonnaga liitus tantsutäht Aleksandr Makarov

Uudis
|
27.08.2009

Reformierakonnaga otsustas liituda saatest “Tantsud tähtedega” tuntuks saanud endine maailmaklassi võistlustantsija ja praegune võistlustantsutreener Aleksandr Makarov. Makarov kandideerib Reformierakonna nimekirjas sel sügisel toimuvatel kohalike volikogude valimistel Lasnamäel.

Makarov põhjendas Reformierakonnaga liitumist sellega, et tema arvates ei ole praegu ühtegi teist erakonda Eestis, kes mõtleks nii palju laste peale. „Reformierakond on selgelt oma tegudega näidanud, et sündivuse suurendamine, laste heaolu ja kindlustatud tulevik on erakonna üks põhiprioriteete,” ütles Makarov.

Makarovi sõnul vajab Tallinn rohkem neid inimesi, kes tõeliselt armastavad oma kodulinna. „Reformierakonnal on palju uusi uusi inimesi, kellel on palju värskeid ideid, mida võiks ellu viia. Ka minul. Just seepärast kandideerin ma nendel kohalikel valimistel Lasnamäel,” kinnitas Makarov.

„Võistlustantsutreenerina töötan päevast päeva laste ja noortega. Seega tean väga hästi, mis on laste vajadused ja mis mured on nende vanematel. Samuti, õpetades Tallinna lasteaedaes meie riigi pisemaid kodanikke näen, mis olukorras on meie pealinna lasteaiad ja mida seal paremini saaks teha,” ütles Makarov.

Reformierakonnaga on viimasel ajal liitunud veel mitmed lugupeetud inimesed nagu Mainori Kõrgkooli rektor Mati Lukas, ettevõtja Valdo Randpere ja Õismäe lastevanemate seltsi eestvedaja Anastasia Kender.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt