Sotsiaalminister Maret Maripuu Visiidil Lääne-Virumaal

Uudis
|
18.04.2008

25. aprill on Lääne-Virumaal visiildil sotsiaalminister Maret Maripuu.

25.aprillil on Lääne-Virumaal taas visiidil sotsiaalminister Maret Maripuu. Seekordne visiit kaasab väga erinevaid sotsiaalvaldkonda kuuluvaid teemasid ja viib kokku erinevate huvitavate inimestega. Neid kõiki ühendavaks jooneks on südamega asja juures olemine. Päeva esimese poole programm sisaldab endas Haljala Rahvamajas Eesti Sisearstide Seltsi seminari avamist, kus ettekandega esineb ka sotsiaalminister.

Lisaks on plaanis külastada Rakvere Sotsiaalabi keskust ja kohtuda Lääne-Virumaa vanima elaniku Elfride-Helene Kukk`ega, kelle esimeste vardaliigutuste läbi sai alguse “Sallivuse-sall”, mis on plaanis kinkida Europarlamendile 9.mail Rakveres tähistatava Euroopa päeva raames. Kohapeal vastab sotsiaalminister eakate küsimustele ning tutvub sotsiaalmaja elukorraldusega.

Päeva teine pool kuulub Tapa linnale, kus tutvutakse Tapa haigla elukorralduse, murede-rõõmudega ning kohtutakse Tapa noortekeskuses Reforminoortega Tapalt ja Kadrinast.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt