Remo Holsmer: hr Aas, tulge kuu pealt maha

Uudis
|
18.04.2008

Tallinna volikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees Remo Holsmer imestab Tallinna abilinnapea Taavi Aasa tänase mõtteavalduse üle ajakirjanduses.

„Ei oska öelda, kas väljaöeldu on tingitud magamata ööst või pilves ilmast, kuid Tallinna abilinnapea tänahommikused avaldused Reformierakonna aadressil jäävad ulme ja teispoolsuse valdkonda,“ kommenteeris Holsmer.

„Abilinnapea tänahommikused avaldused on tegelikult tingitud soovist juhtida kõrvale tähelepanu faktilt, et Keskerakond keeras eile volikogus arutlusel olnud maamaksu alandamise eelnõu arutelu farsiks.“ Holsmer lisas: „Reformierakonna ettepaneku peale alandada maamaks tagasi eelmise aasta tasemele tehti Keskerakonna poolt absurdne ettepanek, mille otsustamine polegi üleüldse volikogu pädevuses.“

Kui Tallinna teed on kuumaastikuks muutunud, siis ei tähenda see seda, et linnajuhid peaks oma mõtetes kuu peal olema. „Soovitan Taavi Aasal kuu pealt alla tulla ja segaste avalduste asemel linna probleemide tegeleda,“ ütles Holsmer. „Linnaplaneerimise valdkonnas peaks abilinnapeal küllalt tegevust jätkuma.“

„Küll aga tuleb nõustuda Aasa poolt viidatud kohalike omavalitsuse eelarvedefitsiidi probleemi tõsidusse, mis valitsussektori tasakaalu arvestuses puudutab kõige rohkem just Tallinna,“ lisas Holsmer, kelle hinnangul on hea tulumaksu laekumise tingimustes linnal vastutustundetu võtta sel aastal 500 miljonit krooni laenu jooksvate kulutuste katmiseks.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt