Siim Kallas esitas Kristiina Ojulandi Euroopa Parlamendi valimiste kandidaadiks

Uudis
|
22.02.2009

Ojulandi esitamisega europarlamendi valimiste kandidaadiks ühinesid Kallase ettepanekul teiste hulgas Andrus Ansip, Rein Lang, Keit Pentus, Kristen Michal, Rain Rosimannus, Hanno Pevkur, Urmas Klaas ja Jaanus Rahumägi.

Kallase sõnul on Kristiina Ojulandil lai rahvusvaheline tuntus ja küllaldaselt kontakte. „Kristiina on mõjukate inimeste seas Euroopas tunnustatud ja austatud poliitik,” ütles Kallas. „Läbi aastate on Kristiina omandanud rohkelt kogemusi Euroopa asjade ajamisel, juba enne tema välisministriks oleku aega vedas ta meie Euroopasuunalist poliitikat. Ja mis kõige tähtsam – Kristiina Ojulandi näol on tegemist täiesti veendunud euroopameelse inimesega,” lisas Kallas.

Reformierakonna 12 kandidaati 2009. aasta europarlamendi valimisteks selguvad 9. -20. märtsini toimuvatel sisevalimistel. Sisevalimistel ülesseadmiseks peab kandidaadil olema vähemalt 20 erakonnaliikme toetus. Lõpliku valimisnimekirja kinnitab 29. märtsil toimuv erakonna Üldkogu. Reformierakond on seadnud eesmärgiks 7. juunil toimuvad Euroopa Parlamendi valimised võita.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt