Reformierakond: meil on parim plaan majanduse kriisist väljatoomiseks

Uudis
|
23.02.2009

Reformierakond alustas nädalavahetusel interneti- ja reklaamikampaaniat, et tutvustada majanduskriisist väljumiseks koostatud tegevusplaani „Seitse sammu uue majanduskasvuni“. Eesti uuele majandustõusule viimiseks näeb Reformierakonna tegevuskava muuhulgas ette kiiret üleminekut eurole, madalate maksude säilitamist, ettevõtete asutamise lihtsustamist ja oma tuumajaama rajamist.

„Keerulistel ajahetkedel on Reformierakonnal Eesti jaoks alati olnud plaan, mille eest oleme tavaliselt saanud esialgu kõva kriitikat. Ettevõtete kasumi tulumaksuvabastus, tulumaksu üldine alandamine, vanemahüvitis – kõik meie plaanid on end ära tõestanud,” ütles Reformierakonna peasekretär Kristen Michal.

„Oleme alati olnud ja oleme endiselt tugevaim erakond majandusküsimustes. Meie seitsme sammu plaan on ainus nii konkreetne ja põhjalik tegevuskava majandusele uue kasvu andmiseks, millele tõsiseltvõetavat alternatiivi ei ole keegi pakkunud. Kutsun kõiki inimesi üles meie plaaniga tutvuma ja oma arvamust avaldama veebiaadressil http://7sammu.reform.ee/. Kinnitan, et kui me seda plaani järgime, väljub Eesti sellest kriisist tugevama ja edukamana, kui kunagi varem,” sõnas Michal.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt