Riigikogu Reformierakonna fraktsioon külastab Viljandimaad

Uudis
|
11.04.2012

12. – 13. aprillini toimub Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni visiit Viljandimaale. Väljasõidu märksõnaks on loomemajandus ja kohalik kultuurielu.

Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liikme ning Viljandi endise linnapea Kalle Jentsi sõnul on Reformierakonna kultuuripoliitika eesmärk tagada eesti rahvuse, keele ja kultuuri kestmine läbi aegade. Selleks tuleb kõikjal Eestis kujundada kultuuri loojale ja tarbijale vaba ja loominguline keskkond, mis loomingulisuse ja kultuuri tugevnemise läbi  aitab kaasa rahva ja riigi püsimisele.

Juba homme kohtutakse Ugala Teatri juhi Hillar Seinaga ning peateemaks on Ugala Teatri ja Viljandi Kultuuriakadeemia koostöö. Reformierakonna parlamendisaadikud külastavad ka Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemiat, MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskust ning Viljandi Spordikeskust.

Reformierakonna fraktsiooni väljasõidud maakondadesse toimuvad vähemalt korra kvartalis. Kohtumistel nähakse, kuidas inimesed Eesti eri paikades elavad, millised on nende saavutused ja mõtted riigis toimuvast. „Saadud tagasiside on Riigikogu liikmetele kindlalt abiks ka otsuste langetamisel Toompeal,“ sõnas Jents.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt