Õnne Pillak: Tallinna linnavalitsus tekitab alusetuid hirme

Uudis
|
11.04.2012

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees Õnne Pillak soovitab linnavalitsusel tasuta ühistranspordi rahastamisega kaasnevate hirmude ärahoidmiseks kiiremas korras avalikustada, mille arvelt seda teha soovitakse.

On hea kuulda, et linnavalitsus ei plaani Nõmme ja Pirita linnaosas parkimise tasuliseks muutmist,“ ütleb Pillak, kes eelmisel nädalal esitas selle kohta arupärimise abilinnapea Taavi Aasale.

„Minu arupärimine oli ajendatud murelike inimeste küsimustest mulle kui volikogu liikmele. Paraku ei osanud ma neile vastata ja pöördusin vastuse saamiseks Taavi Aasa poole,“ selgitab Pillak.

Õnne Pillaku hinnangul lõpeks spekulatsioonide ja kuulujuttude laviin, kui linnavalitsus avalikustaks järgmisest aastast plaanitava tasuta ühistranspordi finantsplaani. „On ilmselge, et linnavalitsuse lubatud tasuta ühistranspordi rahastamiseks täna linnaeelarves vahendid puuduvad. Samuti on puudu kogu projekti finantsplaan. Minul kui volikogu liikmel on jätkuvalt arusaamatu, kelle arvelt võetakse selle projekti elluviimiseks raha,’’ tähendas Pillak ning lisas, et kahtlus nagu makstaks „tasuta“ ühistransport kinni pensionäride, lasteaialaste ja auklike teede arvelt, külvab linlaste seas alusetuid hirme.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt