Riigikogu Reformierakonna fraktsioon külastab Põlvamaad

Uudis
|
10.09.2007

Neljapäeval ja reedel, 13.-14. septembril külastavad Riigikogu majanduskomisjoni esimehe Urmas Klaasi kutsel Põlvamaad Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liikmed. Külaskäigu eesmärgiks on anda parlamendi suurima fraktsiooni liikmetele ülevaade Põlvamaast.

Kagu-Eestist parlamenti valitud Urmas Klaasi sõnul on fraktsiooni külaskäik väga oluline. „Saadikute külaskäik annab neile just kohapeal vahetu ülevaate siinsetest oludest ja koos saame ka probleemidele lahendusi otsida,“ lausus Urmas Klaas.

Põlvamaal korraldavad Riigikogu liikmetele ringreisi Reformierakonna Põlvamaa piirkonnaorganisatsioonide juhid, kes tutvustavad valdade tegemisi.  Koos külastatakse  kohalikke suuremaid ettevõtteid, asutusi ja turismiobjekte.

Riigikogu Reformierakonna fraktsioon on parlamendis suurim, koosnedes  31 saadikust. Fraktsiooni esimees on Keit Pentus.

Lisainformatsioon:

Janis Kukk
Reformierakonna Põlvamaa arendusjuht

Tel: 5218533
E-post: polvaatreform [dot] ee


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt