Reformierakond: Keskerakond tõmbab rohelise pealinna ideele pidurit

Uudis
|
07.09.2007

Keskerakonna fraktsioon ei toetanud tänasel linnavolikogu istungil Reformierakonna poolt algatatud ideed koostamaks Tallinnas Rohelise pealinna statuut.

„Statuudi eesmärgiks oli koondada linnavalitsemise põhimõtted, mida järgides saab linn järeltulevatele põlvkondadele pühendada rohelisema ja puhtama elukeskkonna,“ ütles Reformierakonna fraktsiooni aseesimees ja keskkonnakomisjoni liige Ülle Rajasalu. „Mingil põhjusel ei toetanud aga Keskfraktsioon meie ettepanekut.“

Ülle Rajasalu sõnul on tehtud otsus hämmastav, kuna eelmise linnapea rohelise pealinna initsiatiiv on saanud positiivse vastuvõtu väga paljude Euroopa riikide silmis. “Tundub, et tänane Tallinna linnapea tunneb tugevat konkurentsi eelkäija heade ideede ees,” lisas Ülle Rajasalu.

„Hea näide Keskerakonna keskkonnavaenulikust poliitikast Tallinnas näitab ka tänane keskkonnakomisjoni koosolek, kus ei soovitud isegi arutada Männiku tee rekonstrueerimise käigus maha võetavate puude problemaatikat.“


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt