Reforminoored soovitavad: Rummo, Paet ja Kivi Europarlamenti!

Uudis
|
09.03.2004

Reformierakonna Noortekogu on seisukohal, et Euroopa Parlamenti peaksid kindlasti kandideerima ka Paul-Eerik Rummo, Urmas Paet ja Signe Kivi.

Reforminoorte esimehe Lauri Luige sõnul on oluline, et erakonna juhtfiguurid oleksid valimistel kaalukalt esindatud. „Erinevalt mõnest teisest erakonnast peame oluliseks, et meie nimekirjas oleksid poliitiliselt pädevad inimesed,” ütles Luik.

Eesti keel ja kultuuripärand peab olema hästi kaitstud ning hinnatud ka Euroopas. Oleme veendunud, et meie seatud kandidaatidel on selleks kõige paremad eeldused.

Euroopa Parlament on koht, kuhu liikmesriigid saadavad oma esindajad, kellel lasub vastutus kogu valijaskonna ees. Seepärast on äärmiselt oluline, et nimekirjades oleksid adekvaatsed inimesed.

Kuna tegemist on teenekate poliitikutega, oleme kindlad, et nende saamisel Euroopa Parlamenti ei jää Eesti tahe hüüdja hääleks kõrbes.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt