Reformierakonna Tallinna piirkond esitas Peep Aaviksoo ja Keit Pentuse Europarlamendi saadikukandidaatideks

Uudis
|
08.03.2004

Reformierakonna Tallinna piirkonna liikmed esitasid Europarlamendi saadikukandidaatideks erakonna sisevalimistele Tallinna abilinnapea Peep Aaviksoo ja Kesklinna vanema Keit Pentuse.

Peep Aaviksoo sõnul on Euroopa Parlamendi valimistel osalemisel tema jaoks esmatähtis võidelda Eestile edu toonud poliitika säilimise eest. “Reformierakonna huvi on, et Eesti kasutaks Euroopa Liidu kõiki võimalusi kiireks arenguks”, sõnas Aaviksoo. “Samas peame seisma kindlalt Eesti edumeelse majanduskeskkonna ja madalate maksude eest.”

Keit Pentus tõstis esikohale isikuvabaduste ja vaba konkurentsi arendamise laienenud Euroopas. “Liigsed piirangud ja bürokraatia peavad taanduma inimeste vaba liikumise ja majandusliku konkurentsi ees. Eesti inimesed peavad saama võrdsetel tingimustel töötada, õppida ja oma tooteid müüa kõikides EL-i liikmesriikides,” märkis Pentus.

Reformierakonna sisevalimistele saavad erakonnaliikmed kandidaate esitada märtsi keskpaigani, erakonna üle-eestiline sisehääletus toimub 5.-9. aprillini. Kandidaatide lõppnimekirja ja valimisprogrammi kinnitab 25.aprillil Reformierakonna Üldkogu.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt