Reforminoored nõuavad isikuvabaduste ausseseadmist kaitsepoliitikas

Uudis
|
07.12.2006

Reforminoored toetavad täielikult Reformierakonna kaitsepoliitika programmilisi teese 2007.a. Riigikogu valimisteks, mis kinnitati kolmapäeval erakonna juhatuse koosolekul.

Reforminoortel on hea meel erakonna programmitoimkonna üle, kes võttis arvesse ka noorte endi soove tänasest ajateenistusest. Noored on jätkuvalt seisukohal, et kutseline kaitsevägi on parim lahendus kaitsmaks Eestit tänases julgeolekukeskkonnas. Ja tänane kohustuslik ajateenistus tuleb muuta järkjärgult vabatahtlikuks.

”Noored liberaalid nõuavad isikuvabaduste ausseseadmist ja toetavad inimeste vabatahtliku kutsevalikut,” sõnas Reformierakonna Noortekogu esimees Reimo Nebokat ja lisas:” Kutseline kaitsevägi on parim lahendus Eesti kaitseks ja ainus võimalus tõhusaks koostööks NATO-ga sel eesmärgil. Vaba kodaniku vaba tahe annab kindlalt parima tulemuse.”

Reformierakonna noortekogu on korduvalt tutvustanud oma noortele kutselise kaitseväe ideed ning muuhulgas käinud tutvumas Paldiski Scoutspataljoniga.

Lisainformatsioon:

Reimo Nebokat

Eesti Reformierakonna Noortekogu esimees

53 485 587

reimoatreforminoored [dot] ee


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt