Reformierakonnaga liitus Valdo Randpere

Uudis
|
16.08.2009

Reformierakonnaga otsustas liituda ettevõtja Valdo Randpere. Randpere kandideerib Reformierakonna nimekirjas sel sügisel toimuvatel kohalike volikogude valimistel Kesklinnas.

“Olen alati olnud huvitatud ühiskonnas toimuvast ja eriti poliitikast. Praeguseks olen otsustanud, et kõige parem viis ühiskonnas toimuva mõjutamiseks on ise poliitikas aktiivselt kaasa lüüa. Reformierakond seisab väga suures osas nende seisukohtade eest, mida pean õigeks ja mis minu arvates tagavad kõige paremini Eestile jätkusuutliku arengu,” põhjendas Randpere Reformierakonnaga liitumist.

Randpere sõnul väärib Tallinna linn ausat ja omakasupüüdmatut juhtimist. “Linn ei tohi oma elanikke ebaõiglaste maksudega koormata. Maamaks Tallinnas kuulub minu arvates selliste maksude kategooriasse ja see tuleks kaotada,” lausus Randpere.

Randpere on töötanud 23 aastat IT sektoris, mis on tema enda sõnul andnud talle erakordse võimaluse olla tegevuses keskkonnas, mida iseloomustavad ülikiire areng ja pidev muutumine. ”Ka Tallinn vajaks muudatusi ja arengut. Loodetavasti saan oma kogemusi kasutada selle arengu kiirendamiseks,” lisas Randpere.

Valdo Randpere on töötanud IBM Eesti tegevdirektorina 11 aastat ning soovib seista selle eest, et linnajuhtimine ei pidurdaks ettevõtluse arengut. “Linn peaks rohkem tegelema ettevõtlusele soodsate tingimuste loomisega ja mitte nende tegevust pärssivate maksude kehtestamisega,” ütles Randpere.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt