Reformierakond: Tallinn vajab värsket energiat

Uudis
|
16.08.2009

Reformierakond alustas täna kampaaniat, mille sihiks on tõmmata inimesi kaasa toomaks Tallinna linnajuhtimisse värsket energiat.

“Kabinettidesse kaevumise ja hallide ametnikupintsakute asemele vajab Tallinn oma tegemistesse uut hingamist ja värsket energiat. Reformierakond on oma meeskonda kaasanud uusi tegusaid inimesi, kes tõeliselt armastavad Tallinna ja toovad Tallinna juhtimisse värsket mõtlemist, värsket energiat,” ütles Reformierakonna linnapeakandidaat Keit Pentus.

Reformierakonnaga on juba liitunud Mainori kõrgkooli rektor Mati Lukas, Õismäe lastevanemate seltsi eestvedaja, kolme lapse ema Anastasia Kender ja ettevõtja Valdo Randpere.

Keit Pentus lisas, et uusi tulijad Reformierakonda on veelgi ning kutsus ka kõiki teisi ärksaid linnakodanikke oma nõu, jõu ja kandideerimisega kaasa lööma.

Ehkki Tallinnas on linnapeaks kandideeriva Pentuse sõnul mõned asjad nelja aastaga ka paremaks läinud, on lahendamata jäänud probleeme veel terve hulk “Küttearved ja maamaks on tänaseks lakke tõusnud ja lasteaedade töö praktiliselt võimatuks muudetud. Need on esimesed asjad, millele me värske jõuga lahendusi pakume,” lausus Pentus.

“Meil on uued ideed, uued inimesed ja tõsine tahe muuta Tallinna veelgi paremaks. Kõige paremini õnnestuvad alati armastusega tehtud asjad. Meie armastame Tallinna,” ütles Pentus.

 

 

Kampaania plakatid:

 

 

 

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt