Reformierakonnaga liitus Anastasia Kender

Uudis
|
14.08.2009

Reformierakonnaga otsustas liituda väikeettevõtja ja Õismäe lastevanemate seltsi eestvedaja Anastasia Kender. Kender kandideerib Reformierakonna nimekirjas sel sügisel toimuvatel kohalike volikogude valimistel Haaberstis.

„Reformierakonna liitusin, sest see on minu silmis jõud suure algustähega. Jõud muuta Eesti ja meie kõigi elu paremaks,” sõnas Kender.

Kenderi sõnul kandideerib ta sügisestel kohalikel valimistel, sest soovib, et Haabersti inimestel oleks volikogus oma tugev esindaja, kellel on aega ja energiat nende eest seista. „Tallinn on minu, mu vanemate kodulinn ja mu poegade sünnilinn ning just seepärast soovin koos Haabersti inimestega Tallinna kodusemaks muuta,” ütles Kender.

„Samuti arvan, et Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaat Keit Pentus on meie pealinnale parim linnapea ja tahan omapoolt teha kõik, et ta võidaks,” lisas Kender.

Anastasia Kender on 3 lapse ema.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt