Jõgeva linnapeaks valiti Kalmer Lain

Uudis
|
27.08.2009

Jõgeval valiti täna uueks linnapeaks seni abilinnapeana töötanud reformierakondlane Kalmer Lain.

Vajadus valida Jõgevale uus linnapea tekkis pärast seda, kui seni meerina töötanud Viktor Svjatõšev nimetati valitsuse poolt Jõgeva maavanemaks. Kalmer Laini kandidatuuri toetasid täna salajasel hääletused kõik 15 kohal viibinud linnavolikogu liiget. Kokku on Jõgeva linnavolikogu 19-liikmeline.

Svjatõšev, kes eelmistel valimistel kogus Jõgeva linnas pea viiendiku valijate häältest, tänas volikogu senise koostöö eest ja märkis, et aeg on liikuda edasi. “Maavanemana tuleb omavalitsuse juhtimise kogemus kindlasti kasuks,” lausus ta.

Kalmer Lain tõi volikogu usalduse eest tänades esile, et Jõgeva on viimastel aastatel kiirelt arenenud ning ta loodab valijate toetusele ja soovib ametis jätkata ka peale pooleteise kuu pärast toimuvaid kohalikke valimisi.

“Soovin tööd teha selle nimel, et kõigil inimestel noortest peredest pensionärideni oleks Jõgeval hea elada,” ütles vastvalitud linnapea.”Tähtis on hoida eelarvetasakaalu ning kindlasti tuleb veel sellel sügisel lõpetada pooleliolevad objektid – Jõgeva bussijaam ning lasteaia
Rohutirts remont.”


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt