Reformierakonnaga liitus Taimo Toomast

Uudis
|
21.05.2013

Reformierakonnaga on otsustanud liituda Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lauluosakonna õppejõud ja ooperilaulja Taimo Toomast. Käesoleva aasta algusest on Reformierakonnaga liitunud 2061 inimest, olles kõige kiiremini kasvav Eesti erakond.

„President Ilves kutsus üles järgmiseks juubeliks Eesti korda tegema. Arvan, et ükski riik ei saa kunagi päris valmis, küll aga saab teda pidevalt paremaks muuta. Üks võimalus selleks on astuda erakonda, et poliitilises protsessis kaasa rääkida. Olen Eesti patrioot ja pean lugu kõikidest Eesti erakondadest, kuid Reformierakonnaga otsustasin liituda, sest näen selles jõudu, mis garanteerib kõige enam Eesti stabiilse arengu ja on eestluse püsimajäämise garandiks,“ põhjendas Taimo Toomast Reformierakonnaga liitumist.

Taimo Toomast on hariduse omandanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ning täiendanud ennast Viini Riigiooperi ooperistuudios ja Viini Muusikaakadeemias. Taimo Toomast on töötanud ooperilauljana Eestis, Austrias, Saksamaal ja Hispaanias.

Reformierakond on valitsuse juhterakond, kandes valitsusvastutust lisaks Toompeale 83 Eesti omavalitsuses. Reformierakonnas on praeguse seisuga 13 385 liiget.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt