Randpere: Riik aitab Tallinna lasteaedade tingimusi parandada

Uudis
|
22.05.2013

Riigikogu liikme Valdo Randpere sõnul on tänuväärne, et riik eraldas toetuse Tallinna lasteaedade investeeringute ja lasteaedadega seotud tegevuste toetamiseks, millega 26 lasteaeda saavad kauaoodatud oste ja remonte teha.

“Tallinna 26 lasteaeda saavad riigieelarvest läbi Siseministeeriumi lisaraha investeeringuteks ja lasteaedadega seotud tegevusteks summas 158 500 eurot,” ütles Randpere. “Selle raames on lasteaedadel võimalik muuta õuealasid paremaks, remontida rühmaruume ja soetada inventari.”

Randpere hinnangul vajavad lasteaiad abikätt, et parandada olusid, kus väikesed tallinlased õpivad ja mängivad. Toetuse raames saavad näiteks Tallinna Lepatriinu Lasteaed rühmaruumide remondiks 15 000 eurot, Pelguranna lasteaed 10 000 eurot renoveerimistöödeks, Vormsi lasteaed 4000 eurot mänguväljaku ja Läänemere lasteaed 8000 eurot rühmaruumide remondiks.

“Tallinna lasteaedade alarahastamine on kõigile teada, mistõttu ongi iga lisa euro laste tulevikku silmas pidades väga oluline,” lisas Randpere.

Siseministeeriumi ja Tallinna linna vaheline riigieelarvelise toetuse kasutamise leping kinnitatakse tänasel Tallinna linnavalitsuse istungil.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt